Best HDTV Deals Discount HDTV Best Sony HDTV Deals Best Samsung HDTV Deals Kindle Touch Coupon Kindle DX Coupon Kindle Fire Coupon Kindle Fire Coupon 2012 Amazon Coupon Codes Amazon Promo Code 2012 Amazon Coupon Codes 2012 Kindle DX Coupon 2012

Hlavní jednotky

Tri modely

 • - které se podobají lidem.
  V Centuriánské hierarchiijsou na nejvyšším postě a tyhle tři modely jí v podstatě vládnou, pro schválení nějakého návrhu, musí být PRO minimálně dva modely nebo jednomyslně.

Bojová jednotka

 • - tento typ se využívá při bojích, je opancořován a má silnou výzbroj.
  Když potřebuje střílet z rukou se mu stanou bud granátomety a nebo rotačáky, bohužel má tisíce nábojů, které mu jen tak nedojdou.
  Velmi rychle se přizpůsobůjí nový situacím a jsou schopni se ve velmi krátkém čase naučit s novými technologiemi.
  Díky kolektivnímu vědomí je boj s nimy dost těžký, jelikož díky propojené síti, si dokáží mezi sebou rychle přeposílat informace a každý jedinec, přináší novou prespektivu k dané situaci, proto umějí být velmi smrtící.

Raider

 • - je to základní útočný letoun.
  Zajímavostí je, že je to vlastně Centurion sám. Jsou to stíhače i dlouhého doletu, díky zabudovaný skokovým motorům. Většinou i tak cestují s mateřskými loděmi. Centurionský Raider je velice malá a lehce ovladatná loď, vyzbrojená dvěma urychlovači, které využívají projektilovou munici. Zásoba střeliva je více než hojná. Jeden Raider je také vyzbrojen několika raketami typu loď-loď a popřípadě může být vyzbrojen i jaderným arzenálem.